Zápis z výborové schůze TJ Sokol Řitka konané 8.3..2017 v sále Sokolovny

•  Miluše Vondráková

• Valná hromada se konala 25.2.17 od 14 hod, zúčastnilo se 14 dospělých členů.
  • Večer dne 25.2.17 pořádal OÚ Černolice v naší sokolovně zábavu a účast byla kolem 80 lidí.
  • Paní Faldýnová nám dá vědět, zda bude mít zájem o pronájem sokolovny začátkem května.
  • Právník ČOS Mgr. Janda nám stále přes urgence nesdělil stanovisko k pronájmu pozemku na Ladech.
  • Reprobedny pro ozvučení sálu jsou již namontovány, jejich montáž provedl bratr Vlastimil Vondrák.
  • Brigáda na úklid sálu proběhla 4.3.17 ale přišlo málo brigádníků, těm kteří přišli, děkujeme.
  • Dne 11. 3. 17 se bude konat pro děti „Maškarní“. Sejdeme se na přípravu sálu dopoledne v 10 h.
  • Pálení čarodějnic se bude konat opět na Ladech. Obec uhradí kapelu, pan Klikorka zařídí občerstvení a dřevo na hranici, bude chtít od nás na dřevo přispět. Úklid zajistí obec.
  • Dne 27. 5. 17 se bude na Ladech pořádat již tradiční „Sportovní den dětí“.
  • V termínu 1.6 – 4. 6. 17 se plánuje velká pouť.
  • Do Sokolovny zatéká, bude potřeba nechat střechu opravit.
  • Okapy jsou v havarijním stavu, bude nutné je vyměnit.

V Řitce dne 8.3.2017