Zápis z výborové schůze T. J. Sokol Řitka konané 1.6.2016 v Pizzerii Beruška

• Petr Kotal

Omluvena :

• Miluše Vondráková

• Cyklistický výlet je plánován na 10 – 12.6.16 na Křivoklátsko je přihlášeno 10 cyklistů.
  • 28.5.16 proběhl na Ladech sportovní den pro děti. Zúčastnilo se víc jak 50 dětí, které plnily 9 úkolů a po jejich splnění obdržely diplom, medaili a dobné sladkosti. Nejvvětší atrakcí pro děti byly vozy Městské policie a jízda na čtyřkolce, kterou k tomuto účelu zapůjčil a vozil děti bratr Lubomír Mašek. Za splnění všech úkolů si děti mohly na Panském dvoře nechat natočit kornout zmrzliny, kterou věnoval p. Klikorka.
    Nohejbalový ternaj, který se měl konat na multfunkčním hřišti byl pro malý zájem zrušen.
  • 4 a 5.6.16 budou na Ladech pouťové atrakce.
  • Bylo by potřeba zakrýt akumulační kamna v sále.
  • Špatný stav WC v sokolovně byl projednán s p. Klikorkou a zdá se, že se situace zlepšila
  • V letošním roce bude pořádán 17.9.206 obcí Řitka opět „Řitecký pochod“, na jeho přípravě a realizaci se budou podílet i členové výboru.
  • Je potřeba objednat známky na rok 2016, matrikářka musí předat pokladníkovi podklady, počet členů.
  • Na náš účet přišlo 33.000,- Kč za odkoupení přípojky na plyn fi. RWE.

V Řitce dne 1.6.2016

Zapsala : zapisovatelka Hana Mašková