Zápis z výborové schůze T.J. Sokol Řitka konané 7.6.2017 v sále Sokolovny

• Miluše Vondráková

• Bradla pro děti jsou již k dispozici na cvičení dětí, zajistil bratr místostarosta.
  • Lada byla na dětský den a pouť posekána p. Kaščákem z Líšnice.
  • Byla zakoupena státní a sokolská vlajka vč. držáku. V květnu byla státní vlajka vyvěšena na sokolovně.
  • Lékárnička byla doplněna o chybějící vybavení (náplasti, oční kapky, prostředek na vyčistění rány…). Zajistila sestra starostka.
  • Pan Klikorka započal se zateplením budovy sokolovny na straně kde je restaurace.
  • Starostka by ráda zlepšila povědomí lidí o TJ Sokol Řitka, byl dán návrh na vybudování informační tabule, která by byla umístěna na Ladech.
  • Je potřeba posekat trávu za sokolovnou.
  • Dětského sportovního odpoledne se zúčastnilo téměř 70 dětí s doprovodem. Kromě disciplín byl K dispozici skákací hrad a bratr Lubomír Mašek vozil děti na čtyřkolce. Děti byly odměněny medailí, diplomem a drobnými dárečky. Odměnou nám všem byly dětské úsměvy.

Všem, kteří pomáhali při přípravě a realizaci akce patří poděkování.

• V sokolovně bude probíhat v období prázdnin „Letní příměstský tábor“ je potřeba zprovoznit pro děti vlastní WC. Zajistí bratr místostarosta.
  • Cvičitelka p. Jandová může používat ozvučovací techniku zdarma.
  • OÚ poukázal TJ Sokol Řitka 5.000,- Kč, sestra starostka to zmíní o výši daru na schůzi zastupitelstva.
  • Pomníček padlých za 1. Světové války je potřeba zvelebit, sestra starostka místo alespoň uklidila.
  • Pouť, která se konala na Ladech proběhla v klidu, počasí se kromě neděle vydařilo, návštěvnost byla dobrá. Pozemek nebyl nijak poničen ani znečištěn. Majitelé atrakcí by rádi přijeli příští rok znovu.

V Řitce dne 7. 6. 2017