Zápis z výborové schůze T.J. Sokol Řitka konané 13.9.2017 v Restauraci Sokolovna

• Miluše Vondráková

• Během léta si pronajala p. učitelka Faldýnová z Mníšku pod Brdy sál v sokolovně kde provozovala 3 týdny příměstský tábor pro děti.
  • WC, které používaly děti z příměstského tábora bude k dispozici i dětem, které cvičí v sokole.
  • Stále trvá problém s posekáním trávy za sokolovnou.
  • Pan Klikorka již dokončil obložení venkovních stěn restaurace Sokolovna polystyrénem. Tak došlo k zateplení objektu, ale i k vylepšení vzhledu budovy.
  • Vedle sokolovny je uložen nepořádek, bude zjednána náprava
  • Byli jsme vyzvání FÚ k vyplnění daňového přiznání, bratr Vondrák přiznání podal. TJ Sokol Řitka je osvobozena od daně.
  • Bylo nám doručeno vyúčtování plynu, za spotřebu letos zaplatíme 40.860,- Kč
  • V letošním roce 12.9.2017 se dožívá významného životního jubilea náš hospodář a místostarosta bratr Vlastimil Vondrák. Moc blahopřejeme a přejeme mnoho štěstí a zdraví do dalších let.
  • Bylo by potřeba posekat Lada, budeme kontaktovat p. Kaščáka z Líšnice.
  • Na župu byly v srpnu zaslány požadované výroční zprávy a to zpětně od roku 2014, vše bylo zpracováno a zasláno.
  • V srpnu jsme zasílali žádost o dotaci.
  • Cvičení dětí začíná 14.9.17, s předstihem byly vyvěšeny plakátky.
  • Pan  Doležal má zájem o pronájem sálu pro výuku tenisu dětí.

V Řitce dne 14.9.2017