Zápis z výborové schůze TJ Sokol Řitka konané 6.11.2019  v Restauraci Sokolovna

• p. Jiří Hrdlička

• Dne 28.10.2019 v 10 h jsme uctili památku padlých u nově zbudovaného pomníku na Návsi. Akce se zúčastnilo cca. 15 občanů.
  • Pan Hrdlička představil výboru svoji představu o úpravě plochy na Ladech. Rád by srovnal terén na fotbalové hřiště. Z tohoto důvodu bude připravena „Smlouva o smlouvě budoucí“.
    Bude potřeba zjistit na Stavebním úřadu v Mníšku pod Brdy co je k terénním úpravám potřeba.
  • Při mulčovaní trávy těžkou technikou na Ladech došlo k poškození kanálu nad přepadem z vodojemu.
  • Sestra Michaela Tománková rozdělila členské známky.
  • Na balkoně v Sokolovně byl proveden úklid.
  • Dne 9.11.2019 přijede do Sokolovny divadélko Kelner s programem pro děti.
  • Dne 16.11.2019 bude v sále Sokolovny „Rybářská zábava“ za spolupráce Spolku rybářů, TJ Sokol, obce Řitka a p. Klikorky.
  • Z důvodu bezpečnosti při různých akcích bude nutné označit nouzový východ šipkami – stále trvá
  • Termíny akcí pro děti : - dne 17.11.2019 bude opět „Lampiónový průvod“ a Mikulášská besídka se bude konat 7.12.2019.
  • Ochrana osobních údajů na ČOS stále nebyla dořešena.

V Řitce dne 6.11.2019