Zápis z výborové schůze TJ Sokol Řitka konané 4.12.2019  v Restauraci Sokolovna

•  Michaela Tománková

• Lampiónový průvod konaný dne 17.11.19 se vydařil. Přálo nám počasí, a proto byla velká účast děti s rodiči. Sestra Míša upekla pro děti výborné koláče.
  • Na Ladech je stále rozbořený kanál – dořešit (volat p. Kaščáka).
  • Dne 7.12.19 budeme pořádat „Mikulášskou besídku“ na schůzi se projednávaly podrobnosti týkající se brigády a organizace akce.
  • Na úpravu hřiště TJ Sokol Řitka přispěje p. Hrdličkovi částkou ve výši 5.000,- Kč.
  • Pan Hrdlička provede 7.12.19 kontrolu přítoku vody do studny na Ladech z důvodu používání vody na zalévání trávníku na hřišti.
  • Podle Stavebního úřadu v Mníšku pod Brdy k úpravě terénu na hřišti budou potřeba různá povolení a potvrzení.
  • TJ Sokol Řitka přešla k jinému dodavateli elektrické energie a plynu – E.ON. Ceny budou platné od března 2020.
  • Dne 8.11.19 byla provedena revize plynového topení.
  • Ochrana osobních údajů na ČOS stále nebyla dořešena.

¨

V Řitce dne 4.12.2019