Zápis z výborové schůze TJ Sokol Řitka konané 8.1.2020  v Restauraci Sokolovna

• Dne 7.12.2019 jsme pořádali „Mikulášskou besídkou“ na kterou se přišlo pobavit téměř 60 dětí s doprovodem. Pro děti byly připraveny soutěže a nadílka od Mikuláše. Výborné občerstvení zajistil p. Klikorka, tímto mu ještě jednou děkujeme.
  • Vánoční turnaj ve florbalu konaný dne 27. 12. 2019 se vyvedl. Přihlásilo se 8 družstev a sokolské týmy se umístily na 1,2 a 4 místě. Moc blahopřejeme.
  • Zdobení vánočního stromečku, které proběhlo 28.12.2019 se ho zúčastnilo pouze 5 dospělých a 3 děti. Byla to pěkná povánoční procházka.
  • 25.1.2020 bude v Sokolovně ples, který pořádá OÚ Černolice. Je potřeba připravit stoly a židle a provést úklid.
  • Ze župy přišly formuláře na dotace, které byly vyplněny a odeslány na zpět na župu.
  • Nový statistický formulář vyplní a odešle na župu bratr Vondrák.
  • Na žádost cvičitelky Míši bude zakoupena nová nafukovací žíněnka. Bratři truhláři přislíbili přemístění žebřin v sále pro jejich lepší využití.
  • Úhrada členských známek bude od letošního roku probíhat proti příjmovému dokladu.
  • Úpravu terénu hřiště na Ladech není možné začít z důvodu velkého množství potřebných potvrzení.
  • Naše TJ Sokol Řitka přispěla p. Hrdličkovi částkou ve výši 5.000,- Kč.
  • Pan Hrdlička provedl kontrolu přítoku vody do studny na Ladech, přítok vody se zdá být dostatečný na zalévání trávníku na hřišti.
  • Z důvodu velkého znečistění plochy na Ladech jsme se rozhodli umístit cedule upozorňující na nutnost udržování čistoty pro pejskaře.
  • Plánované termíny akcí pořádané TJ Sokol Řitka:
  1. Valná hromada dne 29. 2. 2020
  2. Dětský maškarní karneval dne 28. 3. 2020
  3. Oslava MDD – sportovní den 30. 5. 2020
  • Starý vysavač dosluhuje, tak se výbor rozhodl zakoupit nový.
  • Ochrana osobních údajů na ČOS stále nebyla dořešena, ale v posledním zápisu je těsně před odsouhlasením.

V Řitce dne 8.1.2020