Zápis z výborové schůze T.J. Sokol Řitka konané 12.2.2020  v Restauraci Sokolovna

•  Michaela Tománková

• Byla podepsána Smlouva o smlouvě budoucí s SK SPB, o.s. zastoupeným p. Hrdličkou na pronájem Lad. Bude provedena úprava stávajícího hřiště.
  • Byla zakoupena pro cvičení dětí nová nafukovací žíněnka.
  • V sále byly přeinstalovány žebřiny, jsou 2 ks vedle sebe pro lepší využití.
  • Na Lada budou nainstalovány cedule upozorňující na znečisťování psími exkrementy.
  • Výbor se dohodl na zakoupení nového vysavače a zátěžového koberce do přísálí a poštovní schránky.
  • Bratr hospodář bude kontaktovat klempíře ohledně další etapy opravy okapů na Sokolovně.
  • Připravujeme cyklistický zájezd smíšený, ale zatím není určeno místo výletu. Na podzim muži plánují výlet do Jablunkova a okolí.
  • Bylo by potřeba natřít obklad a vyměnit některé rozbité lišty v sále Sokolovny.
  • Valná hromada se bude konat 29.2.2020 od 14 h, občerstvení zajistí s. starostka.
  • Sokolské ženy ve spolupráci s p. Klikorkou by rády uspořádaly „Velikonoční zábavu“.

V Řitce dne 12.2.2020