Zápis z výborové schůze T.J. Sokol Řitka konané 1.12.2021  v Sokolovně

• Hrdlička

• Dne 17.11.21 se konal již tradiční lampionový průvod, který se těšil velkému zájmu dětí za doprovodu rodičů. Počasí nám přálo, takže se akce vydařila. Poprvé byla zakončena ve sportovním areálu na Ladech, kde si účastníci mohli zakoupit občerstvení.
  • Na schůzi byl pozván p. Hrdlička k upřesnění smlouvy o pronájmu.
  • Sestra Míša Pabstová ze zdravotních důvodů přerušila vedení cvičení RD a předškolních a mladších školních dětí. Za její práci jí moc děkujeme. Pokračovat ve cvičení bude sestra Hana Mašková .
  • V sále byly zakoupeny k novým závěsům, nové úchyty, které byly ihned namontovány.
  • Z důvodu lepšího zabezpečení Sokolovny bylo namontováno zabezpečovací zařízení.
  • Po zralé úvaze jsme se z důvodu nedobré epidemiologické situace rozhodli, že letos nebudeme pořádat „Mikulášskou besídku“ pro děti.
  • K dnešnímu dni všechna cvičení zatím probíhají bez omezení s tím, že se všichni cvičenci musí zapisovat do připraveného seznamu s uvedením kontaktu.

V Řitce dne 1.12.2021