Zápis z výborové schůze TJ Sokol Řitka konané  2.11.2022  v  Sokolovně

• Na „Památný den Sokolstva“ dne 8. 10. 2022 byly na Sokolovně vyvěšeny vlajky.
  • Dne 28. 10. 2022 byla položena kytice k památníku obětí 1. Světové války.
  • V Sokolovně byly zkontrolovány židle, vyřazeny byly staré a rozbité a bylo zakoupeno 30 ks nových židlí s polstrováním.
  • Znovu jsme urgovali posekání Lad. Letos nebyl pozemek ještě posekán.
  • Tradiční lampionový průvod se bude konat 17. 11. 2022, s jeho pořádáním pomohou všichni členové výboru. Jako vloni bude pochod končit na Ladech ve „Volnočasovém areálu“.
  • Dne 3. 12. 2022 budeme pořádat „ Mikulášskou besídku pro děti“. S pořádáním akce opět pomohou členové výboru. Pan Klikorka pro děti již tradičně připraví občerstvení.
  • Připravujeme akci „ Zdobení stromečku pro zvířátka“ na prosinec 2022.
  • Na schůzi se opět projednávala smlouva o pronájmu pozemku na Ladech p. Hrdličkovi.
  • Ze župy přišla pozvánka na sraz náčelníků a náčelnic do Příbrami, která se bude konat dne 19. 11. 2022.
  • Ozvali se zájemci o pronajmutí části pozemků na Ladech na pořádání pouti. Z důvodu omezeného prostoru (Volnočasový areál) jsme pořádání zamítli.

.

V Řitce dne 2.11.2022