Zápis z výborové schůze TJ Sokol Řitka konané  5.4.2023  v  Sokolovně

• Michaela Kapková

• Na schůzi se projednávalo konání letošních Čarodějnic 30.4.2023 na pozemku Lad ve spolupráci s p. Hrdličkou a a OÚ. Podmínky spolupráce budou ještě upřesněny.
  • Oslavu MDD v termínu 1.6.2023 bude pořádat p. Hrdlička na sportovním hřišti. My oslavíme tento svátek při cvičení dětí v Sokolovně soutěžemi s odměnami.
  • Naše jednota by ráda uspořádala „Sportovní den“ na hřišti na Ladech v termínu 17.6.23.
  • Černolická škola bude 21.5.2023 pořádat pro děti „CESTU MAGICKÉ RUNY“ a požádali nás o spolupráci. Budeme se podílet na organizaci tím, že připravíme stanoviště u Sokolovny.
  • Vedoucí dětské přípravky florbalu byli přijati do kurzu pomahatelů v Tyršově domě. Máme z toho radost.
  • Bratři truhláři vyrobili vzorek nové desky ke stolům. Výborem bylo odsouhlaseno , že se všechny stoly takto upraví.
  • Stále trvá úkol koupit nový bojler a dokoupit židle.

V Řitce dne 5.4.2023