Zápis z výborové schůze TJ Sokol Řitka konané dne 5.6.2024  v  Sokolovně

• Michaela Kapková

• Sestra starostka se zúčastnila VH župy Jungmanovy dne 18.5.24 a seznámila výbor s nejdůležitějšími informacemi.
  • Kromě jiného byla projednána i zpronevěra peněz ČOS ve výši 46.000.000,- Kč.
  • Na Sokolovnu byly namontovány Spolkem rybářů 2 kamery, které monitorují okolí Sokolovny a rybník. Do sálu byla nainstalována rovněž 1 kamera.
  • Dne 5.5.24 proběhl cyklistický výlet mužů na Roblín, Mořinu, Ameriku a Karlštejn. Výletu se zúčastnilo 8 cyklistů. Počasí bylo pěkné, výlet se vydařil.
  • Další výlet mají muži naplánovaný na 8.6.24 směr Dobříš, Budínek, Nečín, Hříměždice a Kozí Hory. Přejeme aby účastníkům přálo počasí.
  • Delší výlet cyklisté plánují na 13-17.6.24 do Krkonoš. Opět přejeme, aby se výlet vydařil.
  • Rozpadají se nám podložky na cvičení, bude potřeba zakoupit nové.
  • Oslava MDD, která proběhla při cvičení RD, předškolních a mladších školních dětí dne 30.5.24, kdy byly pro děti připraveny hry a soutěže. Každé dítě obdrželo sladkost v podobě Fidorky a drobný dárek. Podle ohlasů se akce vydařila.
  • Sportovní den pro děti plánujeme na 22.6.24 na Ladech, ještě budeme jednat s p. Hrdličkou o možnosti občerstven v bistru.
  • Rádi bychom odměnili naše cvičitele, kteří cvičí děti bez nároku na honorář nějakým dárkem, např. sokolským tričkem.

V Řitce dne 5.6.2024